Tato myšlenka na Facebooku láká vaše zákazníky k fotografování, jak sami komunikují s vašimi produkty / službami, nebo v době, kdy se nacházejí na jednom z vašich kamenných míst. Je to podobné # 1, protože vytváří osobní doporučení / svědectví pro vaše podnikání, ale má velkou výhodu i nevýhodu:

Výhoda: Fotografie poskytuje přesvědčivý důkaz, že doporučujete společnost a její produkty, protože buď potřebujete zakoupit produkt / službu od společnosti, nebo jste navštívili jedno z jeho míst.

Nevýhoda: Účastník musí mít již zakoupený výrobek / službu nebo navštívil jedno z vašich míst, což je velká překážka vstupu.

Pro tento typ soutěže, která má být úspěšná, musíte mít na Facebooku již spoustu zákazníků a fanoušků. Proč? Do soutěže se zobrazí nebo zadá pouze průměrné procento vašich zákazníků. A aby mohli vstoupit, musí si udělat čas, aby si pořídili fotku, která dělá něco velmi specifického. Tím se opět sníží počet ochotných účastníků ve vaší soutěži.

Chcete-li získat úspěšnou návratnost své investice (počet účastníků) z této soutěže, doporučuji použít tuto soutěžní nápad pouze v případě, že máte na Facebooku alespoň 5 000 položek. To vám poskytne dostatek položek, díky nimž bude soutěž zapojena a bude lákat lidi, aby se se svými přáteli podělili o více hlasů než o jakýkoli jiný záznam, který zvítězí.

Pokud máte méně než 5 000 Facebooků, nemám ráda starosti! Doporučuji použít Facebook soutěž nápad # 1: To vám bude tunu položek a doporučení produktů tím, že je mnohem jednodušší pro lidi vstoupit.

Tento typ soutěže můžete spustit pomocí aplikace Facebook Contest App, jako je např. Photo Contest App. Stejně jako u soutěže č. 1 můžete využít i vestavěné hlasování o přihláškách, abyste určili vítěze. Účastníci budou poháněni sdílet co nejvíce se svými přáteli, aby získali nejvyšší počet hlasů.

Content Protection by DMCA.com